KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8952113

nr 895 2113

Blandteknik

Oidentifierad konstnär, "Finngårds ladan", signerad, 35 x 48

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 19 maj 2014
kl 19:01:35

19/5 16:13:16 1      Vinnande bud